Predaj ukončený! Veselé Vianoce!

Predsezónne zľavy, akcia končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

2D, 3D a 100% 3D ihličie. Aký je medzi nimi rozdiel?

Rozdiel medzi jednotlivými typmi ihličia

Doby, kedy umelý vianočný stromček pripomínal len zďaleka ten reálny, sú už dávno preč! Náš internetový obchod ponúka vianočné stromčeky, ktoré sú takmer dokonalou kópiou stromčekov živých, a to predovšetkým vďaka realistickým, husto vrstveným vetvičkám z tých najkvalitnejších PE (polyetylén) a PVC (polyvinylchlorid) materiálov.

Vybrať si môžete vianočné stromčeky s 2D, 3D (kombinácia 2D a 3D ihličie alebo kombinácia PVC a PE materiálov), či dokonca 100% 3D ihličím. Nižšie popis stromčekov, podľa jednotlivých produktových radov.

Pri 3D stromčekoch je pomer 2D a 3D ihličia konkrétneho stromčeka uvedený v tabuľke v detaile produktu.

ECONOMY
Cenovo dostupné 2D (PVC fólia) a 3D (kombinácia 2D a 3D ihličie) stromčeky. Vyrobené štandardnou technológiou. Majú štandardný typ rozloženia (nemajú SnapTree ani štvorcové spojky). 2D stromčeky sú opatrené plastovým stojanom, 3D stromčeky potom kovovým.

PREMIUM
Prémiové 3D stromčeky (kombinácia PE + PVC) z tých najkvalitnejších materiálov. Nájdete tu klasické smreky a jedle a taktiež ich zasnežené varianty.

PREMIUM+
Špeciálne zahustené robustné 3D stromčeky (kombinácia PE + PVC), ako klasické, tak s integrovaným LED osvetlením.

DIAMOND
100% 3D stromčeky pre najnáročnejších klientov sú tvorené výhradne z PE materiálov, ktoré im dodávajú ultra realistický vzhľad.