Predsezónne zľavy!

d
h
m
s

2D, 3D a 100% 3D ihličie. Aký je medzi nimi rozdiel?

Doby, kedy umelý vianočný stromček pripomínal len zďaleka ten reálny, sú už dávno preč! Náš internetový obchod ponúka vianočné stromčeky, ktoré sú takmer dokonalou kópiou stromčekov živých, a to predovšetkým vďaka realistickým, husto vrstveným vetvičkám z tých najkvalitnejších PE (polyetylén) a PVC (polyvinylchlorid) materiálov. Vybrať si môžete vianočné stromčeky s 2D, 3D, či dokonca 100% 3D ihličím, ktoré udržia mnoho Vašich obľúbených ozdôb. Nikdy ste o takomto označení nepočuli? Prečítajte si celý náš článok a zistite, čím sa tieto prevedení od seba líšia.

UMELÉ VIANOČNÉ STROMČEKY S 2D IHLIČÍM

Hoci sa v posledných rokoch na trhu objavili umelé vianočné stromčeky s 3D ihličím, ich predchodcovia sú u našich zákazníkov stále vo veľkej obľube. A nie je sa čomu diviť, jedná sa o veľmi kvalitné prevedenie. Umelé stromčeky z klasického 2D ihličia sú vyrábané z nastrihaných PVC fóliou požadovaných dĺžok, tvarov a hustôt, ktoré sa ďalej precízne spracovávajú. Ak hľadáte lacnejšie, avšak peknú variantu vianočného stromčeka, sú pre Vás stromčeky s 2D ihličím tou najlepšou voľbou!

UMELÉ VIANOČNÉ STROMČEKY S 3D IHLIČÍM

Výroba umelých vianočných stromčekov z mäkkého 3D ihličia je o niečo zložitejšie a je potrebná najnovších technológií a výrobných postupov. Vianočné stromčeky s označením „3D ihličie“ majú viditeľné konca ihličie vyrobené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak celej časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické ihličie z PVC. Táto kombinácia materiálov docieli väčšia bohatosti vetvičiek a cenovej dostupnosti. Umelý stromček s 3D ihličím bude vyzerať veľmi reálne a svojím vzhľadom ohromí priateľov a blízkych, ktorí z Vášho stromčeka nespustí oči!

Rozdiel 3D PREMIUM vs 3D EXCLUSIVE

Obe kolekcie obsahujú kombináciu PE a PVC materiálu, kolekcia 3D premium ma vyšší pomer zastúpenia PE vetvičiek než kolekcie 3D Exclusive.

UMELÉ VIANOČNÉ STROMČEKY S 100% 3D IHLIČÍM

Vianočné stromčeky s označením „100% 3D ihličie“ sú celé zostavené z 3D odliatkov (kvalitných PE materiálov). Náš najexkluzívnejšie stromček je zo 100% tvorený 3D ihličím. Vďaka 3D ihličie najvyššej kvality je úplne k nerozoznateľný od živého stromčeka. Perfektne sa hodí sa do luxusných i tradičných interiérov. Unikátny vzhľad stromčekov z najvyššej kolekcie DIAMOND zaisťuje náš skúsený tím produktových dizajnérov. Stromček vykúzli vo vašom domove svojím luxusným vzhľadom tú pravú Vianočnú atmosféru. Môžete si ho ozdobiť ľubovoľne, podľa Vášho vkusu.