Predaj ukončený! Veselé Vianoce!

Predsezónne zľavy, akcia končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Vrátenie tovaru

Veľmi nás mrzí nás, že nie ste s našim stromčekom spokojní a chcete ho vrátiť.

Ak pre vás môžeme čokoľvek urobiť, kontaktujte nás prosím, pokúsime sa zo všetkých síl vyjsť vám v ústrety k vašej spokojnosti.

Ak je kúpna zmluva uzatvorená pomocou prostriedkov komunikácie na diaľku, má kupujúci spotrebiteľ v súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 Občianskeho zákonníka právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr posledný deň 14 dňovej lehoty.

Tovar, ktorý chcete vrátiť, musí byť funkčný a nesmie javiť známky používania. Musí teda vyzerať rovnako, ako keď ste ho preberali a to vrátane obalového materiálu a príslušenstva. Ak objednávka obsahovala darček, musí byť tiež vracaný v neporušenom stave. V prípade, že tovar ponesie známky používania, bude nami, či výrobcom uvedený do pôvodného stavu. Toto je platená služba, ktorá vám bude odpočítaná od kúpnej ceny tovaru, pri následnom dobropisovania.

Po vyplnení formulára nižšie pošlite tovar na túto adresu:

All4Customer, s.r.o.
Pohraniční 25
703 00 Ostrava

Tovar je nutné zaslať nepoškodený a v originálnom obale.

Po kontrole tovaru vám bude vrátená celá čiastka vrátane poštovného (iba v prípade, že sú vrátené všetky položky objednávky). Cenu poštovného späť od vás do nášho skladu je vo vašej réžii (neprepláca sa). Taktiež odporúčame zásielku odoslať doporučene a poistiť na hodnotu tovaru. Po kontrole nepoužitého tovaru prebehne platba prevodom na bankový účet, ktorý ste uviedli vo formulári.

Kupujúci spotrebiteľ:

Kupujúci spotrebiteľ alebo len spotrebiteľ je osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení zmluvy nejedná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti.

1. Informácie o tovare

2. Informácie o zákazníkovi