Predaj ukončený! Veselé Vianoce!

Predsezónne zľavy, akcia končí za:

BLACK FRIDAY končí za:

d
h
m
s

Výhody nákupu u nás

Pri všetkých našich stromčekov je doprava po celej Českej republike až k Vám domov zadarmo, tzn. že platíte iba cenu stromčeka a žiadne ďalšie poplatky nebudú účtované. Vďaka tomu získate jednoduchý spôsob, ako si nechať doručiť stromček pohodlne a bez námahy až k Vám domov, a to všetko úplne ZADARMO!
Ak si objednáte do 17.12.2020, tak Vám garantujeme, že stromček Vám do Vianoc dorazí!
Pri výrobe umelých vianočných stromčekov využívame len najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručujú dokonalý vzhľad po dlhé roky. Ak by niečo nebolo v poriadku, tak bezplatne doručíme chýbajúce časti alebo zariadime vyzdvihnutie a výmenu poškodeného stromčeka. Nemusíte mať obavy – akýkoľvek problém vyriešime rýchlo, bez zbytočných starostí a dodatočných nákladov!
100 000+ našich spokojných zákazníkov je dôkazom, že sú naše stromčeky kvalitné. Ako nás hodnotia naši zákazníci, sa môžete pozrieť na našom Facebooku alebo Heuréce.
Naším zákazníkom ponúkame širokú ponuku sprievodných služieb, vďaka ktorým je nákup veľmi rýchly a jednoduchý. Naši pracovníci Vám radi zodpovedajú všetky Vaše otázky a alebo pomôžu vykonať objednávku. Sme Vám neustále k dispozícii na chate (vpravo dole na tejto stránke) alebo e-mailu (dotazy@mojstromcek.sk), prípadne na telefónnom čísle +420 777 470 538 (PO-PÁ 9-17).